Title Image

O nás

We believe that architecture has the power to inspire

Již více než dvě desetiletí se Martin Mrlík a Richard Strnad společně zabývají navrhováním budov. Jejich spolupráce začala ve společnosti BOOS, a.s. v roce 2000. Od té doby úspěšně dokončili na 90 projektů v České republice, Rakousku, Slovensku a také na Srí Lance.
Mezi nejvýznamnější patří objekty České spořitelny v Olomouci, rekonstrukce budovy České spořitelny Jánská v Brně, administrativní objekt společnosti Technodat ve Zlíně nebo aktuální projekt hotelového resortu na Srí Lance

Od roku 2013 se Martin Mrlík a Richard Strnad stali akcionáři a současně působili na pozici generálního manažera a hlavního architekta v nově založené společnosti BOOS plan, a.s. V průběhu pěti let se podařilo společnost etablovat na trhu, a stálý tým 20ti členů zpracovával projekty pro velké nadnárodní společnosti jako Siemens, ABB, Makro, ACO Industries a další.
Rozdílné vize s ostatními akcionáři společnosti v dalším rozvoji firmy vedly k založení nové společnosti FOX plan, s.r.o.
FOX plan, s.r.o. dnes tvoří tým architektů, inženýrů, techniků a ekonomů, kteří připravují projekty ve všech stupních, od studií až po projekty pro realizaci, projekty interiérů, zabývají se kompletní předrealizační přípravou projektů, projektovým vedením staveb, přípravou a vlastní realizací developerských projektů a to jak vlastních tak i pro obchodní partnery FOX plan, s.r.o.
FOX plan, s.r.o. se zabývá projekty v oblasti průmyslové výstavby, rezidenčního bydlení, návrhy administrativních objektů, hotelů.